هیپنوتیزم و افزایش اعتماد به نفس

اعتماد به نفس با ارزش و اعتبار شما رابطه مستقیم دارد. اولین قدم برای ساختن زندگی بهتر و شادی اعتماد به نفس است.

اعتماد به نفس باعث می‌شود اطمینان و آرامش شما افزایش یابد.اگر به خود اطمینان داشته باشید به خود احترام می‌گذارید.اگر به خود احترام بگذارید می‌توانید به دیگران احترام بگذارید و روابط خود با دیگران ارتقاء دهید و در نتیجه دستاوردها و آرامش روحی خود را  افزایش دهید.

اعتماد به نفس پایین باعث افسردگی، احساس بدبختی، ناامنی و اطمینان پایین می‌شود كه ممكن است سبب شود خواسته های دیگران را بر خواسته های خود مقدم بدانید.سرزنش های درونی مدام شما را آزار می‌دهند، باعث زمین خوردن شما در هر رقابتی می‌شود و آنها را برای شما غیر ممكن نشان می‌دهد.

چگونه اعتماد و اطمینان را  افزایش دهیم

می‌خواهید اعتماد به نفس خود را در محل كار افزایش  دهید. از رویارویی با دیگران و ارائه نظراتتان لذت ببرید و در روابطتان با دیگران موفق باشید.

با ترس خود روبرو شوید. آنها به آن بدی كه فكر می‌كنید نیستند. روبرو شدن با آنچه از آن می‌ترسید باعث  افزایش اعتماد به نفس می‌شود.

خطاهای خود را فراموش كنید. واز آنها درس بگیرید و از تكرار دوباره همان خطا جلوگیری كنید. اما خود را به خاطر اشتباه خود و اینكه ممكن است موفق نشوید محدود نكنید. دوباره سعی كنید، حالا شما باتجربه تر قوی تر و عاقل تر هستید. خود را در تله گذشته نیندازید.

بدانید چه می‌خواهید و آن را بدست آورید. برای به حقیقت پیوستن رویایتان باید خود را سزاوار آن بدانید.

وقتی موفقیت كسب می‌كنید به خود پاداش بدهید. هیچ كس دیگری این كار را نخواهد كرد! هیچ كاری از این آسانتر نمی‌شود وقتی كه شما برای كمك به خود وقت می‌گذارید.

صحبت كنید. اغلب اوقات در مورد یك موقعیت یا یك شخص دچار توهماتی می‌شویم كه درست نیستند اگر شك و تردیدو سؤالی برای شما پیش بیاید و آنرا رفع نكنید این شك و تردید روی رفتار شما تأثیر منفی می‌گذارد.

مغلوب نشوید! چیز دیگری را انتخاب كنید. شما كه با یك تجربه ناموفق مغلوب نمی‌شوید؟ آیاهیچ كس قبل از موفقیت شكست نخورده است؟ تنها چیزی كه احتیاج دارید یك راه متفاوت است.

هیپنوتیزم و اعتماد به نفس

با وجود موارد فوق ، در اغلب موارد افراد بدون کمک تخصصی به تنهایی قادر به افزایش اعتماد به نفس خود نیستند خصوصا زمانی که آسیب پذیری اعتماد به نفس زیاد باشد.طبق تحقیقات بیشترین میزان استفاده از هیپنوز در رابطه با اعتماد به نفس بوده است.علاوه بر استفاده از روشهای معمول رواندرمانی مثل شناخت درمانی،برای اصلاح خود تصویری مثبت هیچ تکنیکی موثرتر از هیپنوتیزم نیست.خود تصویری یا خودپنداره در طی زمان خصوصا تجارب دوران کودکی شکل میگیرد و نسبت به تغییر بسیار مقاوم است.برای مثال در اثر القائات منفی توسط والدین یا دیگران که تو خنگ ،زشت و بد ترکیب  هستی و القائاتی مشابه آن خود پنداره شما همینگونه شکل میگیرد.بی توجهی به نیازهای عاطفی کودک،عدم تحسین کودک توسط والدین،تحقیر شدن و مورد تمسخر قرار گرفتن کودک در خانه و مدرسه و جاهای دیگر از علل شکل گیری ضعف عزت نفس و اعتماد به نفس است و موجب شکل گیری حس حقارت و خود کم بینی در فرد میشود.خود پنداره به سادگی تغییر نمی کند بلکه باید با تکنیکهای مختلف رواندرمانی به اضافه هیپنوتیزم مورد درمان قرار گیرد.


کلمات کلیدی=راههای افزایش اعتماد به نفس با هیپنوتیزم-هیپنوتیزم و کاربرد آن در عزت نفس و اعتماد به نفس-اعتماد به نفس و هیپنوتیزم-هیپنوتراپی در عزت نفس و اعتماد به نفس پایین.هیپنوتیزم و حرمت ذات و اعتماد به نفس.رشد اعتماد به نفس با هیپنوتیزم-کاربرد هیپنوتیزم در افزایش اعتماد به نفس-کاربرد هیپنوتیزم در افزایش عزت نفس و حرمت ذات-هیپنوتیزم درمانگر خوب و با تجربه در افزایش و درمان اعتماد به نفس و عزت نفس.با تجره در هیپنوتیزم-با سابق کار بالا-استاد هیپنوتیزم و هیپنوتراپی در تهران -غرب تهران-اریا شهر -سعادت آباد-شهرک غرب-غرب تهران-شریعتی-پاسداران-گیشا-ستارخان-جردن الهیه فرشته نیاوران شمال تهران شمال غربی تهران و غرب تهران.بهترین هیپنوتیزور در تهران-بهترین و با تجربه ترین هیپنوتیزور در تهران کیست؟مطب هیپنوتیزم-مطب دکتر هیپنوتیزم-مطب بهترین دکتر هیپنوتیزم در تهران و ایران-بهترین مطب هیپنوتراپی در ایران-بهترین مطب هیپنوتیزم در تهران-دکتر داربی-رواندرمانی با هیپنوتیزم-بهترین مطب هیپنوتیزم در شمال و غرب تهران-پاسداران گیشا-جردن-الهیه-فرشته-سعادت آباد-کرج-شهرک غرب-ولی عصر-آریاشهر-صادقیه-آیت ا....کاشانی تهران-غرب تهران-غرب تهران-شمال غرب تهران-مینی سیتی-نیاوران-ظفر-زعفرانیه تهران.