هیپنوتیزم در درمان بسیاری از بیماریهای روانی و جسمانی کاربرد دارد که نمونه های آن زیاد است.هیپنوتیزم استفاده از قدرت ذهن انسان است.ذهن (mind)انسان محور وجود انسان است که روی دو محور وجودی دیگر انسان یعنی هیجان(emotion) و جسم(body) اثر میگذارد. مواردی از درمان بیماریها به وسیله هیپنوتیزم را میتوان در زیر نام برد:

درمان افسردگی،اضطراب، وسواس، درمان اختلالات جن سی، لکنت زبان،تقویت اراده، انواع ترس و فوبیهای مزمن؛ ترک اعتیاد به روش هیپنوتیزم و روان درمانی،کنترل اشتها ( چاقی و لاغری)، خجالت یا کمرویی ،درمان انواع تیک های عصبی و پرش های عضلانی، درمان میگرن و درد های عصبی، افزایش اعتماد به نفس و تمرکز حواس به منظور بهبود عملکرد در تحصیل ،ورزش و کار .
درمان اختلالات و بیماریهای پوستی،اختلالات گوارشی و ناراحتیهای قلبی-عروقی.ضعف عزت نفس و اعتماد به نفس و..........
 زیبایی و هیپنوتیزم
اگر ذهنتان شما را یاری دهد، می‌توانید صورت و بدن خود را به شكلی كه می‌خواهید درآورید. اگر خود را برای كسب بهترین نتایج آماده كنید، درد و كبودی كمتری را حس خواهید كرد.
 
تصویر سازی ذهنی
تصور كنید كه در حال انجام تردستی در تلویزیون هستید. یك دستگاه كنترل از راه دور در دستتان هست كه با آن می‌توانید تصویر خود را تغییر دهید. كلیه ی تغییرات را روی خود اعمال كنید تا مرحله‌ای كه كاملا" ارضا شوید.
 
تلقین
مرتب به خود بگویید: می‌دانم چه می‌خواهم و نتایج كارم نیز بهتر از آنچه كه توقع دارم، خواهند بود. من بیمار خوبی خواهم بود و پزشك خود را متقاعد خواهم كرد كه كارش را عالی انجام دهد.
 


..

کلمات کلیدی=هیپنوتراپی در تهران-درمان بیماری...با هیپنوتیزم-دکتر روانشناس و هیپنوتیزور-رواندرمانگر-درمان بیماری افسردگی با هیپنوتیزم-درمان اضطراب و پانیک و فوبیا با هیپنوتیزم-هیپنوتراپی در تهران-رواندرمانگر خوب در تهران-هیپنوتیزم درمانگر ماهر در تهران-هیپنوتیزور با تجربه در تهران و کرج کرج-هیپنوتیزم درمانگر با تجربه در کرج و غرب تهران تهران و کرج-هیپنوتراپیست عالی با تجربه و کاردان در تهران سعادت آباد شهرک غرب آریا شهر کرج ستارخان گیشا پونک غرب تهران ولی عصر شریعتی جردن الهیه فرشته  پارک وی تهران